Anasayfa / DUYURULAR / 2018 KIŞ SÖMESTR KAMPI SONUÇLARI

2018 KIŞ SÖMESTR KAMPI SONUÇLARI

Galatasaray Spor Okulları merkezinin düzenlemiş olduğu Futbol Okulları 2018 Kış Sömestr Kampı Sonuçları aşağıda listede yer almaktadır. Listede ismi olan sporcular, futbol okulu hocalarına vereceğimiz tarih ve saat doğrultusunda florya’ya davet edilecektir.

İSİM-SOYİSİMOKULUDOĞUM-TARİHİ
DORUK DOĞANANAMUR2010
İHSAN YİĞİT KOLUKIRIKISPARTA2010
DENİZ SARIKAYAKOCASİNAN2010
KIVANÇ TOKSOYATAŞEHİR2009
MAHMOOD MOHAMMED MAHMOODBİZİMKENT2009
AHMET BERAT ÖZTÜRKBİZİMKENT2009
EMRE SONGELENBODRUM2009
VEYSEL KARANİ KAVAKISPARTA2009
OZSAHİN ERENBELÇİKA2009
KUZEY BERAT SALİMOĞLUBİZİMKENT2008
KENAN ALBAYRAKDUDULLU2008
KAYRA KUZEY TANRIKURTBODRUM2008
EGEMEN SAMURÇÖLFETHİYE2008
FİKRİ AYLESELFETHİYE2008
NEVZAT EREN AKYÜZISPARTA2008
GİRAY KAYMALIKOCASİNAN2008
EFE DEMİR DEMİRCİTUZLA2008
AKGÜL ULUĞOSMANİYE2008KALECİ
ALİ FIRAT AKSUFLORYA2008
SEHA AKTÜCCARFLORYA2008
EMİN RUFATBELÇİKA2008
MARIEN DYLANBELÇİKA2008
İLYAS BÜLBÜLALANYA2007
ŞÜKRÜ MERT ŞANLIALANYA2007
BERAT AKBULUTATAŞEHİR2007
ARDA YAĞIZBİZİMKENT2007
KUZEY DEMİRÇEKMEKÖY2007
ALTAY YILMAZÇEKMEKÖY2007
OLIVER TEOMAN AĞKURTBODRUM2007
AHMET TAHA TANDİYARBAKIR2007
UMUT KANİ MERMUTLUDİYARBAKIR2007
ALPEREN MUSTAFA GÜLELKARTAL2007
ARDA CEVİZLİKARTAL2007
EFE OĞUZ ÇAYLALIISPARTA2007
YUSUF YÜKSELMADENLER2007
BURAK ÜNSALKRD.EREĞLİ2007
KOCASİNANGÖRKEM ONAT2007
ALİ GÖKTUĞ ÇAKICIOSMANİYE2007
ARDA AKTÜRKFLORYA2007
DENİZ GÜNEYİFLORYA2007
MEHMET YİĞİT KARAKUŞFLORYA2007
KEREM ŞENTÜRKFLORYA2007
MERT ÖZDEMİRŞİŞLİ2007
HÜSEYİN BURAK AKALANYA2006
ERTUĞRUL KIRICIALANYA2006
BERTUĞ GLARBODRUM2006
ENES CURANDİYARBAKIR2006
NEHİR MERİÇFETHİYE2006
BUĞRA ÖZGÜRFETHİYE2006
ÖMÜR EFE COŞKUNFETHİYE2006
BERKAY İNAKISPARTA2006
POYRAZ ANKARTAL2006
ENDER HOÇURKOCASİNAN2006
BUĞRA HAN KALDIRIMOSMANİYE2006
MUSTAFA ALPER ULUĞOSMANİYE2006
KAAN ÇAKICIOSMANİYE2006
UTKU KARAHANOSMANİYE2006
KADİR KÜÇÜKTUZLA2006
AHMET EFE DEMİRTAŞTUZLA2006
DEMİRKIRAN İLYASBELÇİKA2006
BUĞRA YILDIRIMBATIKENT2005
OKAN CAN ÖZSANBATIKENT2005
MEHMETHAN TAŞDEMİRKOCASİNAN2005
AHMET AKSOYISPARTA2005
ARDA MEDEDLİOĞLUMADENLER2005
MUSTAFA BAYRAMMADENLER2005
FURKAN TUĞRA ZİLLİLKAYAMADENLER2005
EGEMEN ÖZYURTÇEKMEKÖY2004
EMRE BEYAZCINCIKKOCASİNAN2004
YUSUF TOPKAYATUZLA2004
OZAN ASAF DOĞANFLORYA2004
HARUN YAHYA BAKİFLORYA2004
MERT ARDA AÇIKGÖZBATIKENT2003
MUHAMMET RAŞİT KISIKFLORYA2004
MİRZA GÜLFLORYA2003
KIRCAMIS BATUBELÇİKA2003
RIDVAN HARMANBAHÇEŞEHİR2011
TOPRAK DEMİR BAŞTUĞBAHÇEŞEHİR2010
RONAY AKARDİDİM2010
BURAK EYMEN ÖZKABALCIGAZİANTEP2010
CAN ÇEKİNKAYAKUTKÖY2010
BEDİRHAN ÖZOĞLUÇANKAYA2010
DOĞU REİSOĞLUÇANKAYA2010
ALFARABİ GÜNGÖRKAZAKİSTAN2010
BERTUĞ ÖZDEMİRBALIKESİR-DÜZCE2009
ÖMER TARIK ERYÜREKBALIKESİR-DÜZCE2009
BERAT OLGUNKAYSERİ TALAS2009
DORUK OZYURTKUTKÖY2009
MEHMET ALİ GENÇGAZİANTEP2009
MEHMET EFE SELVİBÜYÜKÇEKMECE2009
ATEŞ DEMİRÇAPARBÜYÜKÇEKMECE2009
MUSTAFA ELMASTAŞKUŞADASI2009
OZAN UZUNKUŞADASI2009
İBRAHİM ABACIKUŞADASI2009
MUSTAFA ERCAN YILDIZDİDİM2009
İBRAHİM BERK KAMASALİHLİ2009KALECİ
YUSUF ALİ ALTUNTAŞSALİHLİ2009
AKIN ÖZGÜNAYBAHÇEŞEHİR2008
ÖMÜR ÇAKALBALIKESİR-DÜZCE2008
TEKİN EFE KURTBEYLİKDÜZÜ2008
NAZIM EREN DOĞANBÜYÜKÇEKMECE2008
EREN GÖKKAYAKAYSERİ TALAS2008
ÖMER BERAT ÖZCANGAZİANTEP2008
DENİZ KELEŞGÖZTEPE KADIKÖY2008
ARDA HEKİMORDU2008
EFE ALSANCAKKUŞADASI2008
TOPRAK EKİN GÜNALTAYKUŞADASI2008
ARDA ÖZEFEKÜTAHYA2008
MEHMET ERKÜTAHYA2008
MUHAMMED MELİH TAVUKÇUKÜTAHYA2008
ARDA AYNACIMALTEPE2008
DENİZ AKARSUMALTEPE2008
MİHTAT ÖZİLERMALTEPE2008
UMUT TALHA GÖRENMALTEPE2008
İBRAHİM EYÜP YILMAZBALIKESİR-DÜZCE2007
ÖMER FARUK UZUNBALIKESİR-DÜZCE2007
TAHA GÜLEROĞLUBEYLİKDÜZÜ2007
ÖMEYİR GÜRDİDİM2007
AHMET KEREM EROLELAZIĞ2007
DERYA TATLICIOĞLUGAZİANTEP2007
EMİR ALİ KARAKOCAELİ MERKEZ2007
BEDİRHAN SEKİM KOÇKURTKÖY2007KALECİ
TAHA SOYKALKUŞADASI2007
ABBAS MİRZA KAYAKUŞADASI2007
KAAN ARİF ŞAHİNMALTEPE2007
YİĞİT EMRE YILMAZORDU2007
HALİL EFE DALKILIÇSALİHLİ2007
NECDET KARSLISİNCAN2007
RAMİ LABBADBEYLİKDÜZÜ2007
KEREM TARAKÇIBEYLİKDÜZÜ2007
FURKAN YILMAZBEYLİKDÜZÜ2007
KEMAL CİNERBAHÇEŞEHİR2006
FARUK BARULAYELAZIĞ2006
YUSUF AKGÜNELAZIĞ2006
METİN VARDİDİM2006
SAMET SALİH TAŞTANGAZİANTEP2006
YAVUZ SELİMÖZDEMİR2006
YAVUZ SELİMKURTKÖY2006
SERVET ASLANKUŞADASI2006
SMAR YUSUF YURTERİMALTEPE2006
BERK ÇAĞLAR YÜCELORDU2006
ARDIL KALKANSALİHLİ2006
YUNUS EMRE ERGİNSARIYER2006
ÇINAR ÖZCANSALİHLİ2006
BATU ÖZTÜRKSALİHLİ2006
ENES ESMEROĞLUBAHÇEŞEHİR2005
NUHCAN KANDEMİRBÜYÜKÇEKMECE2005
MESUT KAYIADANA CEYHAN2005
EMREHAN ÇETİNKUŞADASI2005
TAHA YASİN AYGÜNKUŞADASI2005
TUNA BARAN YILMAZMALTEPE2005
ARDA BERKUK YILMAZMALTEPE2005
BURAK YALÇINORDU2005
ÖMÜR YÜKSELORDU2005
ŞAMİL AKÇABALIKESİR-DÜZCE2004
EREN TEZELBALIKESİR-DÜZCE2004
BATUHAN ORMANELAZIĞ2004
CANPOLAT TÜRKMENORDU2004
EMİRHAN KÖROĞLUORDU2004
MUNZER OĞUZGAZİANTEP2003
VOLKAN DURMUŞGAZİANTEP2003
HASAN ALPEREN AKDENİZGAZİANTEP2003
İLKEM AKTAŞGAZİANTEP2003
METEHAN OLGUNKAYSERİ TALAS2003
ARAS GÜZENBEYKOZ2011
POYRAZ HAYTAÇANKAYA2010
ÖMER FARUK KOÇARSLANBALGAT2010
UMUT KANDEMİRDENİZLİ2010
EGEMEN ÇİMENOĞLUDENİZLİ2010
ARDA ÖZPAÇACIETİLER2010
METİN ERKANKEPEZ2010
İSMAİL KILLINEVŞEHİR2009
MAHİR ÇOBANBAYRAMPAŞA2009
MEHMET ARDA ALTINDENİZLİ2009
TUNÇ DENİZ KAYABAŞETİLER2009
KEREM BİÇERESKİŞEHİR2009
BERKE AYANKAYSERİ2009
EFE EROLANKEPEZ2009
DORUK CAN POLATMERSİN2009
MUHAMMET ÖMER CANMERSİN2009
ONUR ARDA HATİPOĞLUNİLÜFER2009
MUSTAFA POLATURFA2009
BERAT EFE BAŞMERTER2009
FURKAN CAN GÜNGÖRNEVŞEHİR2008
BİLAL MERT AKANESKİŞEHİR2008
KAAN BERK ÖZDOĞANESKİŞEHİR2008
DENİZ AKDAŞİZMİR2008
ÖMER ABAYETİLER2008
EGE ARDA TİRYAKİETİLER2008
ÇINAR TUVA CİNMANAVGAT2008
KUZEY KARAKAŞETİLER2008KALECİ
ALİ NEZİHİ ABAYETİLER2008
BARIŞ TEMİZKANKEÇİÖREN2008
MERT AYDINKEÇİÖREN2008
EMİR AKSUNKEPEZ2008
MAHMUT ŞİMŞEKKIBRIS2008
HASAN HALİL ONALTKIBRIS2008
CAN ALİ KAÇARKEPEZ2008
EFE DİNÇMERSİN2008
UFUK TANGÜNEŞMERSİN2008
ARDA YÖRÜKOĞLUNİLÜFER2008
ALİ EMİR ÇETİNKAYASERİK2008
DOĞANCAN AKATKÖRFEZ2007
ÖMER AHMET CEYHANBAYRAMPAŞA2007
YAVUZ SARP CİKSEBAYRAMPAŞA2007KALECİ
BERAT SARIÇAMBEYKOZ2007
OSMAN BERK SANDENİZLİ2007
SADIK AREL SEVİNÇDENİZLİ2007
İBRAHİM KAYDİDENİZLİ2007
MEHMET AKBALESKİŞEHİR2007
ÖZGÜN ÖZKARAESKİŞEHİR2007
EMRE ALPKEPEZ2007
ERDEM EMİRKIBRIS2007
BORAN AKANSELKIBRIS2007
BAŞAR ÇİFTÇİKIBRIS2007
ÇAĞRI AŞARKEPEZ2007
EMRE YÜKSELMANAVGAT2007
AHMET KANSUMANAVGAT2007
ENES CAN OLCAYMERTER2007
ARDA MOLLAOĞLUBAYRAMPAŞA2006
KADRİ EFE VATANSEVERBAYRAMPAŞA2006
M.MUSTAFA ÇITIŞLIDENİZLİ2006
EMRE ŞENGÜLERETİLER2006
TEMA GÜRELKIBRIS2006
EROL ÇELİKKEPEZ2006
DEMİR GEZİCİOĞLUMERSİN2006
AHMET EMİRHANMERSİN2007
ÖMER CAN TEMURGEBZE F.O.2006
ALİ BARAN YILDIRIMMERTER2006
BERAT GÜNEYMERTER2006KALECİ
HAMZA ÖZTÜRKMERTER2006
YUNUS EMRE YILMAZMERTER2006
KERİM KILIÇNİLÜFER2006
MUHAMMED EFE TEPEBAYRAMPAŞA2005
MUSTAFA KAYDİDENİZLİ2005
ARDA TUNA İZMİRİZMİR2005
ÇINAR ÖZKAYAİZMİR2005
DOĞUŞ KURNAZMERTER2005
EMİRHAN GÜLBEYAZİZMİR2005
ALİ MUSAKEPEZ2005
MEHMET KAYAKIBRIS2005
SANBERK DOĞANÇORLU2004KALECİ
SERTAN KURMANKIBRIS2004
ZIAD HAZNEVİMERTER2004
YUSUF SOYALUĞURMUMCU2004
NUMONZHON KHUSANBAEVZEYTİNBURNU2004
BARAN TERİKZEYTİNBURNU2004
SERKAN ŞİMŞEKDENİZLİ2004KALECİ
M.TAYYİP ÖZBEKURFA2003
YUSUF CAN IŞIKDAĞURFA2003
SÜLEYMAN KOCATEPEMERTER2002
EYÜP SÖYLENMEZBEYKOZ2001
GÖKSEL KORKMAZKUŞADASI2002
BURAK KAYACIKSALİHLİ2002
MUSTAFA ALTINOKNEVŞEHİR2001
HASAN GÜNERKAYSERİ-TALAS2001
YUNUS EMRE BULANGEBZE F.O.2006KALECİ
MUSTAFA MUAZ ÖZTÜRKGEBZE F.O.2009KALECİ
ALİ BORQANİAYAZAĞA F.O.2001KALECİ
TİMUR İKİZLERALANYA F.O.2007KALECİ
FERİT HASAN TAŞBATIKENT F.O.2005KALECİ
İ.BERKSALİHLİ F.O.2009KALECİ
BARAN ÜNALADANA CEYHAN F.O2004KALECİ
TİMUR ŞENYURTORDU F.O.2008KALECİ
KAI ZEKİTUNÇDİDİM F.O.2007KALECİ
BEDİRHAN SELİM KOÇKURTKÖY2007KALECİ
ATAKAN ASLANKUŞADASI2004KALECİ
SANBERK DOĞANÇORLU F.O.2004KALECİ
YAVUZ SARP CİKSEBAYRAMPAŞA F.O.2007KALECİ
EGE ÖZTÜRKESKİŞEHİR2007KALECİ
MAAEN HAZNEVİBAŞAKŞEHİR F.O.2008KALECİ
SERKAN ŞİMŞEKDENİZLİ2004KALECİ
ÖMER ERPENDİK2006KALECİ
ŞUAYİP FURKANİZNİK2004KALECİ

Hakkında admin

Benzer Yazılar

2018 KIŞ SÖMESTR VOLEYBOL KAMPI SONUÇLARI

Galatasaray Spor Okulları merkezinin düzenlemiş olduğu Voleybol Okulları 2018 Kış Sömestr Kampı Sonuçları aşağıda listede …

Powered by themekiller.com