Anasayfa / HABERLER / BASKETBOL OKULLARI / GALATASARAY SPOR OKULLARI 2017 KIŞ KAMPI

GALATASARAY SPOR OKULLARI 2017 KIŞ KAMPI

GALATASARAY SPOR OKULLARI KIŞ KAMPI 2017

KAMP OTELİ : WOW TOPKAPI-KREMLİN PALACE OTEL – LARA ANTALYA

KAMP TARİHLERİ : 23 OCAK – 28 OCAK

KAMPIMIZ 5 GECE 6 GÜN TAM PANSİYON KONAKLAMA ŞEKLİNDE OLACAKTIR.

SPORCULAR 3 VE 4 KİŞİLİK ODALARDA KALACAKLARDIR.

KAMP STATÜSÜ : KAMP TURNUVA STATÜSÜNDE OLACAKTIR. STATÜ VE YAŞ GRUPLARI İLE İLGİLİ OKULLARIMIZLA İSTİŞARE YAPILACAK VE GELEN TALEPLERE GÖRE TURNUVA PROGRAMI DAHA SONRA AÇIKLANACAKTIR.

YAŞ GRUPLARI : 2000-2008 YILLARI ARASI DOĞMUŞ SPORCULARDAN TAKIMLARLA KATILIM SAĞLAYABİLİRSİNİZ. KATILIM İÇİN SINIRLAMA YOKTUR İSTEDİĞİNİZ KADAR SPORCU İLE KATILABİLİRSİNİZ.

SALON DIŞI AKTİVİTELERİMİZ :

KAPALI HAVUZ : HER SPOR OKULU KENDİ GRUBUYLA HERGÜN BELİRLENEN SAATLERDE HAVUZDAN YARARLANABİLECEKTİR.

MASA TENİSİ

PLAY STATION : OYUN ODASINDA SERBEST ZAMANLARINIZDA PS4 OYNAYABİLİRSİNİZ. OKULLAR ARASINDA BİR PS4 TURNUVASI DÜZENLENECEKTİR.

BOWLİNG : OTELİN İÇERİSİNDE BULUNUN BOWLİNG SALONUNDA OKULLAR ARASI BİR BOWLİNG TURNUVASI PLANLANMAKTADIR.

SİNEMA : TÜM SPORCULAR VE ANTRENÖRLERLE BİRLİKTE OTELİN YAKININDA Kİ SİNEMA SALONUNDAN SADECE BİZE ÖZEL YAPILACAK GÖSTERİMLE SİNEMAYA GİDİLECEKTİR.

KİTAP OKUMA : HER SPORCU YANINDA BİR ADET KİTAP GETİRECEKTİR. KİTAP OKUMA SAATİNDE SPORCULAR TOPLU ŞEKİLDE KİTAP OKUYACAKLARDIR.

ANİMASYON OYUNLARI : TÜM SPORCULARIMIZLA ÇUVAL YARIŞINDAN, YUMURTA TAŞIMAYA VB. BİR ÇOK EĞLENCE OYUNLARI GECESİ DÜZENLENECEKTİR.

FAİR PLAY SEMİNERİ : 1 AKŞAM FAİR-PLAY VE GALATASARAYLILIK SEMİNERİ DÜZENLENECEKTİR.

DJ PERFORMANS VE MÜZİKLİ EĞLENCE : SON AKŞAM YAPILACAK VEDA TÖRENİ ÖNCESİ DJ PERFORMANS MÜZİKLERİ İLE DANS VE EĞLENCE GECESİ DÜZENLENCEKTİR.

MADALYA, KUPA VE T-SHIRT : HER SPORCUMUZA KAMP ÖNCESİ KAMP T-SHIRT’Ü, KAMP SONUNDA MADALYA VE HER OKULA KATILIMLARI İÇİN KUPA VERİLECEKTİR.

YEME İÇME : KAMP OTELİMİZ TÜRKİYE’NİN KALİTE OLARAK EN  İYİ OTELLERİNDEN BİR TANESİDİR. BU SEBEPLE MUTFAĞIDA HEM TÜRK DAMAK TADINA UYGUN HEMDE ÇOCUKLAR İÇİN TAZE, BESİN DEĞERİ YÜKSEK VE ÖZELLİKLE SEÇİLMİŞ YİYECEKLERDEN OLUŞMAKTADIR. AÇIK BÜFE FORMATINDA SPORCULARIMIZ ANTRENÖRLERİMİZİN KONTROLÜNDE DİLEDİKLERİ YEMEKLERDEN FAYDALANABİLECEKLERDİR. SABAH, ÖĞLEN VE AKŞAM YEMEKLERİNİN DIŞINDA SNACK VE DİLEDİKLERİ İÇECEKLERDEN DE FAYDALANACAKLARDIR. (ASİTLİ İÇECEKLER HARİÇ)

SAĞLIK : KAMP BOYUNCA OTEL DE  DOKTOR, HEMŞİRE VE MASÖR HAZIR BULUNACAKTIR. OTELİN BİZE TAHSİS ETTİĞİ ÖZEL ARACIMIZLA HASTANEYE GÖTÜRÜLMESİ GEREKEN SPORCULARIMIZ 7/24 YAKINDA Kİ HASTANEYE GÖTÜRÜLMEKTEDİR. DAHA DA ACİL DURUMLARDA AMBULANS HİZMETİ MEVCUTTUR.

TEMİZLİK : KAMP BOYUNCA HER GÜN SPORCULARIN FORMALARI OTEL TARAFINDAN YIKATILACAKTIR.

VOLEYBOL VE CİMNASTİK : VOLEYBOL VE CİMNASTİK SPORCUSU İLE KAMPA KATILMAK İSTEYEN SPOR OKULU OLMASI DURUMUNDA ONLAR İÇİN AYRI BİR PLANLAMA YAPILARAK KENDİLERİNE SALON VEYA CİMNASTİK ALANI TAHSİS EDİLECEK SPORTİF FAALİYETLERİNİ GÜN İÇERİSİNDE KENDİ SPOR OKULU ANTRENÖRLERİYLE BURALARDA GERÇEKLEŞTİRECEKLERDİR. GERİ KALAN DİĞER TÜM FAALİYETLERDEN KENDİ SPOR OKULU GRUBUYLA FAYDALANABİLECEKLERDİR.

 

KAMPLA VE OTELLE İLGİLİ SORULARINIZ İÇİN;

BELŞAH ORGANİZASYON :    TOLGA EKMEKÇİ        TEL: 0 532 526 40 18

GALATASARAY SPOR KULÜBÜ KAMP SORUMLULARI

HAKAN BULUT e-mail: hakan.bulut@galatasaray.org

OSMAN ARSLAN : 0 553 380 79 72 e-mail: osman.arslan@galatasaray.org

ÖMER COŞKUN : 0 553 380 79 45   e-mail: omer.coskun@galatasaray.org

Genel İletişim:

www.galatasaraysporokullari.org

sporokullari@galatasaray.org

Tel : 0 212 468 13 30

Hakkında admin

Benzer Yazılar

2018 KIŞ SÖMESTR VOLEYBOL KAMPI SONUÇLARI

Galatasaray Spor Okulları merkezinin düzenlemiş olduğu Voleybol Okulları 2018 Kış Sömestr Kampı Sonuçları aşağıda listede …

Powered by themekiller.com